logo         N-Studio s.r.o.

VACU FIT Rollen

 
VACU FIT Rollen, je perfektním doplňkem k salonu VACU FIT!

     Zákazníci, kteří cvičí v kapslích VACU FIT a užívají masáže z Rollen zaznamenali úbytek hmotnosti dokonce až 25 kg!

     Zařízeni Rollen umožňuje přizpůsobit nabídku podle vašich potřeb

     U přístrojů VACU FIT Rollen je následující vybavení:

            5 automatických programů, 

            99 uživatelských programů, 

             nastavení rychlosti otáček, 

             reverzní funkce, 

             moto-hodiny, 

             bezpečnostní blokace 

             infračervené záření, 

             funkce trenéra 

             volba jazyka, 

             dvě stoličky.

     Cílenou masáží pomocí válečků dochází k silnému prokrvení ošetřovaných partií a odbourávání takzvaného depotního tuku. Vaše látková výměna se dostane do obrátek. Dalším pozitivním efektem je to, že vazivové buňky současně produkují elastická vlákna, kůže se tak stává hladší a pevnější.

     Masáž by se měla provádět vždy směrem k srdci. Doba a intenzita aplikace je individuální. Běžně se doporučuje 30-40 minut na celé tělo v intervalu 3 x týdně.

Rollen – funkce

    Masážní a rekondiční přístroj Rollen, umožňuje efektivně využívat stimulační účinek masáže. Mechanická masáž pomocí Rollenu uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení tkání lokálně i celkově, ovlivňuje příznivě metabolizmus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů. Pravidelným používáním tohoto rekondičního přístroje je možné očekávat formování postavy, odbourávání nežádoucích tukových polštářů a celkové zpevňování svalů. Tento přístroj byl vyvinut na základě požadavků a poznatků masérů a žen – klientek, jimž měl zejména pomoci k odstranění takzvaných “jezdeckých kalhot“, což jsou projevy celulitidy v oblasti problematických partií stehen, hýždí a břicha, ale také v podpaží, na lýtkách, horních končetinách a zádech.

     Masáž na přístroji Rollen provádí zdravý člověk. Masáž se provádí stimulací akupresurních drah, ovlivňuje a reguluje fyziologické pochody v organismu jako je trávení a dýchání, zlepšuje svalový tonus a pohyblivost kloubů a správné držení těla. Podporuje proudění krve a lymfy a pomáhá obnovovat rovnováhu hormonální a nervové soustavy. Masáž na přístroji Rollen je nejen prospěšná pro tělo, ale také člověka povznáší psychicky.

     Bezprostředním působením při masáži na příslušnou oblast vzniká účinek místní – což je zlepšení výživy kožních buněk a zlepšení jejich činnosti. Pokožka se tak stává vláčnou, pevnější a pružnější. Výrazně se zlepšuje metabolizmus tukové tkáně, dochází k urychlenému vyprazdňování povrchových žil, lymfatických cév, zlepšuje se látková přeměna v oblasti kůže, podkoží a svalů. Během ošetření dochází také k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží, redukci objemu masírované partie a vymizení projevů celulitidy.

     Dalším velice příznivým efektem masáže na přístroji Rollen je uvolňování endorfinů. Tyto látky tiší nejen bolest, ale způsobují také pocit uvolnění, tělesného blaha a spokojenosti. Využití masážního stroje Rollen tak má široké možnosti. Tento přístroj je vhodný pro různé kosmetické a rekondiční programy. Způsob aplikace je velice jednoduchý a bezpečný při dodržování doporučených bezpečnostních pravidel.

 
Rekondiční přístroj Rollen – účinky:

           Odbourávání celulitidy
           Povzbuzení látkové přeměny v organismu
           Aktivace lymfatického systému
           Odvodnění a pročištění organismu
           Zpevnění a napnutí vaziva a kůže
           Odbourávání nežádoucích tukových polštářků
           Celkové uvolnění svalstva
           Podpora prokrvení tkání
           Celkové zlepšení zdravotního stavu
           Tvarování postavy

 
Load